Trafik Sigortası

PTT Trafik Sigortası

19.Şub.2020 tarihinde admin yayınladı

Trafik sigortaları her geçen gün insanların canını sıkmakta ve fazla verilen primler sonucunda artık isyan konumuna getirmektelerdir. En uygun trafik sigortasını araştırmaktan bütün internet sitelerini veya sigortacıları gezmekten bıkkınlık gelmektedir. Ne varki 10 liranın bile çok değerli olduğu, geçimin zor sağlandığı şu günlerde herkesde son model arabalara binip iyi işlerde çalışmıyorlar. En hesaplı trafik sigortasını hesaplamak için kapı kapı dolaşmaya son veren uygulamayı PTT sigorta yaptı ve değişik bir çok sigorta firmaları üzerinden hesaplamalar yaparak size en uygun olan trafik sigortası primini ödettirmektedir.

PTT Sigortacılık Hizmetleri

Sigortacılık hizmeti denilince akla hep özel firmalar gelmektedir. Bu gayet normaldir, yıllardır zorunlu trafik sigortalarını özel firmalar SPK denetimi altında lisans verilerek yapılmaktaydı. Fakat artık Ziraat Bankası trafik sigortası olsun PTT trafik sigortası olsun birçok kuruluş, özel veya devlet destekli olarak trafik sigortası yapmaya başlamışlardır. Yapılan bütün yasalara ve değişikliklere rağmen hala trafik sigortası primlerinde herhangi bir değişme olamamasından yakınan araç sahipleri, PTT trafik sigortasına veya Ziraat Bankası Araç Sigortasına başvuru yaparak, özel sektör sigortacılara isyanlarını belirtmektedirler. Hiç bir kazaya karışmadan yıllardır aracını kullanan kişilerede aynı muamelelerin yapılması insanların canını sıkmaktadır.

PTT trafik sigortasına başvuru yapmak ve hesaplama yapmak isterseniz www.pttsigorta.com adresine girerek plakanızı ve bilgilerinizi yazarak dokuz on farklı sigorta firmasından en uygun olan trafik sigortasını bulabilirsiniz. Yapa müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 77 88  nolu telefon ilede trafik sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz.

En uygun trafik sigortasını ziraatten ve ptt’den yapacak olduğunuz sorgulamalar ile yapmanız kolay olacaktır. Ziraat bankasından yapacağınız hesaplamada size bir referans kodu verilecektir. 3 İş günü içinde bankanın en yakın şubesine gidip bu referans numarası ile poliçenizi alabileceğiniz gibi internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yaparakta hemen poliçenizi alabilirsiniz.

Trafik sigortası primlerinin düşmesini bekleyen vatandaş sayısı çok fazla olmakta ve birçoğuda sigortasıs olarak trafikte araç kullanmaktalar. Yakın zamanda çok fazla bir trafik sigortası primi düşüşü beklenmemektedir. Sizde en uygun trafik sigortası primini hesaplatarak bulun ve yaptırın. Üçbeş kuruştan kaçacam derken başınıza daha büyük sorunlar açılabilir.

Bir önceki yazımız olan Trafik Sigortası Genel Şartları başlıklı makalemizde hasar ve tazminat kanunu, trafik sigortası genel şartları ve trafik sigortası kapsamı hakkında bilgiler verilmektedir.

Trafik Sigortası

PTT Trafik Sigortası

  • 19.Şub.2020
  • admin
Trafik Sigortası

Güncel Trafik Sigortası Fiyatları 2019

  • 15.Haz.2019
  • Erhan T.