Bilgi Bankası

En Ucuz Trafik Sigortası Fiyatları

25.Eyl.2018 tarihinde admin yayınladı

Sizlere en iyi ve en uygun fiyatlı sigorta poliçelerini hazırlamak üzere hazır bekleyen ekibimiz sadece Trafik Sigortası Teklifi Alma formunu doldurmanızı bekliyor.

Ancak hatırlatmak isteriz ki En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesi her zaman doğru şirketten satın alınmış poliçeler olmayabilir.

Pek çok insan gibi sizde Trafik Sigortası ne de olsa, benim hasarımı değil karşı tarafın hasarını ödeyecek. O yüzden en ucuz poliçeyi satın alayım diyebilirsiniz ancak unutmayın ki eğer en ucuz Trafik Sigortasını aldığınız sigorta şirketi ödemelerini yapmakta gecikiyorsa, kazaya karışan diğer kişi yada kişiler ödeme için sizin kapınızı çalmaya hatta bu hususta belkide kaba tabiriyle sizi taciz etmeye başlayacaklardır.

Yaşanan örnekler bu durumların yaşandığını ve hasar ödemelerini geciktiren sigorta şirketleri sebebiyle araç sahiplerinin mağdur olduğunu ve poliçeleri olmasına rağmen karşı tarafın hasarlarını sadece huzurları kaçmasın diye kendi ceplerinden ödediklerini göstermektedir.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için en ucuz sigorta poliçesini aramak yerine, en doğru sigorta poliçesine ulaşmaya ve sigorta poliçenizin hangi satış kanalından hazırlandığına dikkat ediniz…

Bilgi Bankası

Kasko Sigortası Nedir?

  • 23.Haz.2019
  • Erhan T.
Bilgi Bankası

Araç Ruhsatı Kaybolduğunda Ne Yapılmalı?

  • 25.Eyl.2018
  • admin