Trafik Sigortası

480 TL’ye Trafik Sigortası Veren Firma

01.Tem.2020 tarihinde Erhan T. yayınladı

En uygun fiyatlı şekilde sigorta almanız için, sigorta şirketlerinin pek çok hususa bakarak onay vermesi gerekmektedir. Sigortanızın ucuz şekilde belirlenmesi, yer alacağınız basamağa göre şekillenmektedir. Basamak sayınız arttıkça, ödeyeceğiniz tutarlarda bir azalma durumu söz konusu olacaktır. Fakat basamak sayınızda 1’e doğru bir düşüş durumu yaşanırsa da poliçe ödemelerinizi daha yüksek rakamlardan yapmaya başlamış olursunuz.  Zorunlu araç sigortası, her araç sahibinin mutlaka başvurması gereken yollardan biridir. Çünkü zorunlu trafik sigortasını yaptırmadığınız zaman, aracı Karayollarında kullanmanız yasak olacaktır. Sigortasız bir şekilde yakalandığınız zaman ise hem para cezası hem de trafikten men edilme gibi durumlar yaşanmasına neden olabilir.

Ödeyeceğiniz maddi yükümlülük, normalden kat ve kat daha fazla olacağından dolayı sigortanızı aksatmamanızda yarar var. Elinizde yeterli miktarda bir paranız olmayabilir. Böyle bir durumda sigorta konusunda yardımcı olacak firmalara başvurabilirsiniz. Aracı rolü üstlenmiş olan finansal kuruluşlarla, trafik sigortası ödeme işlemlerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Zorunlu Araç Sigortası Ödeme

Bütçenizi sıkıntıya sokmadan, en uygun fiyatlı şekilde araç sigortanızı ödemeye başlayabilirsiniz.  Finans sektörüne bakıldığı zaman, pek çok firmanın finans desteği sağlamış olduğunu görmekteyiz. Üstelik sigorta şirketleri ile anlaşmalı olduklarından dolayı, ödeyeceğiniz tutarın daha da altında ödenmesine yol açacaktır. Böylelikle zorunlu araç sigortanızı öderken zorluk yaşamamış olacaksınız. Sigorta şirketlerine prim ödeme bedelleri, sigorta basamağı, il ve hasar geçmişi gibi pek çok unsura bakılarak karar verilmektedir. Belirlenen fiyat aralıkları ise kesinlikle tavan fiyatı geçmez. Tavan fiyatı geçmemek kaydıyla, her sigorta şirketi farklı şekillerde bir sigorta ücreti çıkartabiliyor. Bu yüzden sigortanızı yaptırmadan detaylı olarak araştırma yapmalısınız. Çünkü detaylı şekilde araştırma yapmadan, ilk gördüğünüz sigorta şirketiyle anlaşmanız, daha yüksek meblağlar ödemenize yol açabilir.

Ucuz zorunlu trafik sigortası yaptırayım derken, yetersiz teminatlarla da karşı karşıya kalmayın.  Hem fiyatıyla hem de size sunacağı teminatları ile memnun etmesi gerekir. Her iki konuda da istediğiniz şekilde olan poliçeniz için ödeme yapabilirsiniz. Ödeme içinde artık firmaları tercih edebilirsiniz.

Finansal Aracılarla Sigorta Ödeme İşlemleri

Bankaların yoluna gitmemeniz adına, finansal aracı rolü üstlenen firmalar devreye girmektedir. Bu firmaların en güzel taraflarından biri de, maddi destek sağlıyor olmasıdır. Üstelik bankaların uygulamış oldukları faiz faktörü, firmalarda işlemiyor. Uzun vadelerle de geri ödemelerinizi gönül rahatlığı ile yapabiliyorsunuz. Finansal aracılar, araç sigortasını yaptırmanız içinde ihtiyacınız olan meblağı karşılayacaktır. Üstelik detaylı bir şekilde araştırma yaptığınız taktirde ise, 480 TL’ye trafik sigortası veren firma bulmanız da mümkün olacaktır. Temin ettiğiniz sigorta için parayı, firmaya taksitli şekilde ödeme şansına sahip olursunuz.

Fakat finansal aracı seçmeden önce ilk olarak, sigorta şirketine ne kadar bir ödeme yapacağınızı bilmelisiniz. Sigorta şirketleri aracınızla ilgili olarak hasar geçmişine bakacaktır. Eğer ki 1 yıl boyunca aracınızda hasar durumu yapılmamışsa, hasar geçmişi indirimlerinden yararlanmış olursunuz. Sigorta ödemelerinizi yapmanız için firmaları tercih etmenizin size ne gibi avantajları olacağını düşünebilirsiniz. Sağlayacağı avantajın ise şu şekilde olduğunu belirtmemiz gerekir. Buna göre;

  • Daha düşük primli ödeme imkânı
  • Taksitli ödeme
  • Anında nakit ihtiyacının karşılanması
  • Zorunlu trafik sigortası gecikmeden zamanında ödenmesi
  • Hiçbir şekilde faiz uygulanmıyor olması
  • Bankaların kredi vermediği durumlarda, firmaların devreye girerek sizleri sıkıntıdan kurtarıyor olması

Bankalar genelde bu tür hizmetler sunarken gelir beyanı, kefil, faiz gibi birtakım talepleri olur. Fakat trafik sigortası için firmaların kapısını çaldığınız zamanda böyle bir durum yaşanmamış olacaktır.

Trafik Sigortası

Ankara Trafik Sigortası Fiyatları

  • 27.Haz.2020
  • Erhan T.
Trafik Sigortası

Ziraat Trafik Sigortası Başvurusu ve Poliçe Teminatları

  • 11.May.2020
  • Erhan T.