Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/trafiks5/public_html/wp-content/themes/sigortatheme/sigortatheme.theme#archive on line 43
Sigorta

Ziraat Sigorta Kampanyası – Ücretler ve Sigorta Kapsamları

14.May.2020 tarihinde Erhan T. yayınladı

Ziraat sigorta kampanyası son zamanlarda en çok merak edilen konular arasında yerini almıştır. Konuttan araçlara, iş yerinden diğer kampanyalara kadar pek çok üründe sigortalandırma hizmeti alabileceğiniz Ziraat Bankası aynı zamanda en uygun fiyatlarla sigorta çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenle yazımızın devamında her ürün için paylaşacağımız sigorta kampanyalarını inceleyerek en yakın Ziraat şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Ziraat Araç Sigortası Kampanyası

Araçların yanma, çarpılma veya çarpma gibi riskler karşısında güvence altına alınması amacıyla uygulanan araç sigortası kampanyasında indirim oranları merak edilmektedir. Öte yandan araçlardaki cam kırılması, hırsızlık, gasp ya da çalınma gibi durumlara karşı sigortalanmasını sağlayan Ziraat Bankası, oldukça geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır.

Ziraat araç sigortası kampanyası kapsamında maaş ödemelerini bu bankadan alan emeklilere %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca TSK mensuplarına ve yakınlarına %25 oranında, otomatik katılım kapsamında sigorta yaptıran ve sistemde kalan kişiler için de %25 oranında indirim uygulanmaktadır.

Ziraat Konut Sigortası Kampanyası

Ziraat sigorta kampanyası kapsamında konutlar için de birtakım özel seçenekler sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızı yangınlara, su baskınlarına ve fırtına gibi olumsuz doğa olaylarına karşı korumanız için yaptırmanız gereken konut sigortası, özel indirim oranlarıyla Ziraat tarafından sunulmaktadır. Bu sigorta kapsamında;

  • Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu ve yakınlarına yüzde 25 oranında
  • Maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere yüzde 25 oranında
  • Otomatik katılım sağlayarak sistemde kalan vatandaşlara da yüzde 25 oranında indirim sağlanmaktadır.

Ziraat İş Yeri Sigortası Kampanyası

Ziraat Bankası, konut ve araçlarda olduğu gibi iş yeri konusunda da sigorta hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler için de Ziraat sigorta kampanyası başlatılmıştır. İşletmelerin makine tesisatları başta olmak üzere dekorasyon, bina, demirbaş gibi emtialarını sigorta kapsamına alabileceğiniz bu hizmette hırsızlık, deprem ve su baskını ile yangın gibi riske karşı da iş yerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Eğer Ziraat güvencesi sigorta ürünü için ‘İşyerim Sigortası’ üye iş yerine sahipseniz yüzde 30 indirimle bu sigortadan yararlanabilirsiniz. Fiyatlar ve diğer koşullar hakkında bilgi almak için en yakın Ziraat şubesine gitmeniz yeterlidir.

Ziraat Eşya Paket Sigortası Kampanyası

Ziraat sigorta kampanyası, yaşam alanlarınızdaki tüm eşyalar için de devreye alınmıştır. Ayrıca eşyalarınızın yangın, hırsızlık veya sel gibi risklere karşı teminat altına alınması adına en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Sigorta bedeli 30 bin TL olan kampanyalarda brüt prim 79 TL olarak uygulanır. 35 bin TL bedeli olan sigortalarda brüt prim 89 TL, 40 bin TL sigorta bedelinde ise 99 TL brüt prim söz konusudur.

Bu sigorta kampanyasına otomatik giriş yapan ve sistemde kalan herkes için %10 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca TSK mensupları ve yakınlarına da Ziraat eşya paket sigortası yüzde 10 indirimle yapılmaktadır.

Kampanya Dışında Kalan Sigorta Hizmetleri

Ziraat sigorta kampanyası yukarıdaki ürünler için geçerlidir. Ancak bankaya başvurarak en kapsamlı sigorta ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Sağlık kategorisinde;

  • Özel sağlık sigortası
  • Tamamlayıcı sağlık sigortası
  • Yabancı uyruklu sağlık sigortası
  • Riskli hastalıklar sigortası
  • Yurt içi veya yurt dışı seyahat sağlık sigortası hizmetleri alabilirsiniz.

Araç sigortalarında traktör ve biçerdöver kaskolarının yanı sıra ekstra koruma paketi ya da alternatif kaskodan faydalanabilirsiniz. Konutlar için DASK ve özel konut sigortası, tarım sigortası için de devlet destekleri sigortalar için Ziraat şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Son olarak emekli destek sigortası, girişimci ferdi kaza sigortası, bireysel ferdi kaza sigortası ve diğer sigortalar da Ziraat tarafından kapsamlı bir şekilde sunulmaya devam edilmektedir. Tüm detayları ve sigorta hakkındaki ek bilgilere şubelerden ya da müşteri hizmetlerinden, başvuru aşamalarına ise sadece şubeden ulaşabilirsiniz.